Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Pręczki - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Rypin

Rypin(Pręczki + 6 km)

820 000 zł100 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Rypin nowoczesny dom na dużej działce Z własnym oczkiem wodnym. Machdom invest nieruchomości   To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni ,komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gorczenica

Gorczenica(Pręczki + 21 km)

700 000 zł310 m² 2 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Gorczenica komfortowy dom wolnostojący z dodatkowym budynkiem mieszkalnym machdom invest nieruchomości   TYLKO TERAZ PROMOCJA 700 000 PLN Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rypin(Pręczki + 6 km)

520 000 zł230 m² 2 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 047 m²

Okazja! duża nieruchomość W rypinie. Dom + 3 budynki! niższa cena. Idealna pod inwestycję ogromny potencjał Szukasz miejsca dla dużej rodziny? A może szukasz nieruchomości pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Bieżuńska

Skrwilno(Pręczki + 14 km)

255 000 zł295,14 m² 864 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w Skrwilnie - duży potencjał, świetna lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy budynek mieszkalno-handlowy położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Górzno

Górzno(Pręczki + 25 km)

829 000 zł320 m² 2 590,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:287 m²

Dom w centrum, segment środkowy o powierzchni 320 mkw. Działka o powierzchni 287 mkw. Górzno, powiat brodnicki Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej około 320 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Urszulewo

Urszulewo(Pręczki + 10 km)

339 000 zł80 m² 4 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Dom 3-pokojowy 80 m z dużym zapleczem gospodarczym blisko jeziora Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 80 m , składający się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rypin

Rypin(Pręczki + 6 km)

532 125 zł107,50 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje Państwu na sprzedaż domy zlokalizowane w Puszczy Miejskiej, ok. 10 min od miejscowości Rypin. Oferta obejmuje 20 wolnostojących domów na ogrodzonych działkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Osiek(Pręczki + 16 km)

399 000 zł74,67 m² 5 343,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentujemy ofertę nowego mieszkania w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w miejscowości Jeziórki (gmina Osiek) - tylko 5 minut od Brodnicy! Osiedle obejmuje łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rypin

Rypin(Pręczki + 6 km)

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 700 m²

Novator centrum nieruchomości poleca: pięknie położony dom w miejscowości Skudzawy, w odległości 15 km od Rypina. Raj dla miłośników przyrody, wędkarzy, unikatowej roślinności,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Osiek(Pręczki + 16 km)

449 000 zł85,05 m² 5 279,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Pręczki

Pręczki,kujawsko-pomorskie

460 000 zł260 m² 1 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom w miejscowości Pręczki w gminie Rogowo o powierzchni około 260m2. Dom jest usytuowany na działce o powierzchni 3000m2 (możliwość dokupienia działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pręczki

Pręczki,kujawsko-pomorskie

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom podpiwniczony w miejscowości Pręczki o powierzchni użytkowej około 120m2 usytuowany na działce o powierzchni 3,70ha - w tym staw 5000m2. Na perterze domu znajduje się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pręczki

Pręczki,kujawsko-pomorskie

500 000 zł200 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

sprzedam dom ok 200m2 wraz z działką ok 4 hektary , dom jest położony na malowniczej działce , wraz ze stawem 40 arowym , dookoła domu działka jest zagospodarowana w ozdobne drzewka , trawę.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij